Call centrum
02 4445 7777
PO-PIA: 9:00-17:00, SO-NE: zatvorené

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Ako sa dostať z letiska v Bangkoku?
Pridané dňa: | 10147 prečítaní
Archív správ

Aktuality

[Cestovateľský semafor – kam môžeme cestovať bez obmedzení?]
13.08.2020
Cestovateľský semafor – kam môžeme cestovať bez obmedzení?

Situácia ohľadom cestovania vo svete sa každým dňom mení a rovnako s ňou sa upravujú aj epidemiologické opatrenia v jednotlivých krajinách Európskej únie, aby sa tak zamedzilo opätovnému šíreniu nového koronavírusu. Aby ste mali lepší prehľad o tom, kam môžete cestovať bez obmedzení a po návrate z ktorých krajín sa vyžaduje test či povinná karanténa, prinášame vám priebežne aktualizovanú mapu Európy s cestovateľským semaforom.

viac
[Austrian Airlines obnovujú lety do vybraných krajín]
04.08.2020
Austrian Airlines obnovujú lety do vybraných krajín

S dobrými správami prichádzajú známe rakúske aerolínie Austrian Airlines. Po zrušení zákazu príletov z vybraných krajín obnovujú teraz pravidelné linky z Viedne až do 15 destinácií.

viac
[Viedeň sa zaradí medzi najbezpečnejšie letiská]
28.07.2020
Viedeň sa zaradí medzi najbezpečnejšie letiská

Rakúske letisko Schwechat vo Viedni sa najnovšie zaradí medzi najbezpečnejšie letiská na svete a to vďaka testovaciemu zavádzaniu medzinárodných noriem pre bezpečnostné opatrenia proti šíreniu ochorenia COVID-19 v lietadlách a na letiskách, ktoré vyvíja Európska agentúra pre bezpečnosť letectva (EASA).

viac
[Dovolenka v Chorvátsku s AirExplore]
24.07.2020
Dovolenka v Chorvátsku s AirExplore

Chceli by ste ísť na dovolenku k moru, ale neviete kedy a kam? Máme pre vás skvelý tip! So slovenskými aerolíniami AirExplore to máte teraz do chorvátskeho Splitu iba na skok.

viac
[Rýchly a spoľahlivý test na COVID-19]
15.07.2020
Rýchly a spoľahlivý test na COVID-19

Chystáte sa na cestu do zahraničia a potrebujete oficiálne potvrdenie o teste alebo sa zo zahraničia práve vraciate a navštívili ste jednu z rizikových krajín? Alebo len jednoducho chcete mať istotu, že ste sa nenakazili? Máme pre vás riešenie – objednajte sa na rýchly a spoľahlivý PCR test na COVID-19 v ľubovoľnom termíne už teraz!

viac

Ako sa dostať z letiska Schiphol?

amsterdam---schiphol-_13_.jpg

Medzinárodné letisko Schiphol je domovským letiskom spoločnosti KLM. A ako sa z tohto letiska dostanete do centra Amsterdamu?

Letisko Schiphol sa nachádza asi 15 km juhozápadne od Amsterdamu, pri A4, ktorá spája Haag a Rotterdam. Toto letisko ročne prepraví asi 40 miliónov cestujúcich a je domovských letiskom spoločnosti KLM. Schiphol vraj v preklade znamená pasca lodí a niekde v jeho hĺbke sa vraj nachádzajú zvyšky vojnových plachetníc, ktoré sa tam 16.vstoročí potopili vo veľkej holandsko-španielskej námornej bitke.

Adresa:

PO Box 7501, 1118 ZG Schiphol, The Netherlands

Telefón:+31 20 794 0800

Email: info@schiphol.nl

Web: www.schiphol.nl

Počet terminálov: 1

 

VLAK

Existuje priama vlaková linka, ktorá zabezpečuje spojenie medzinárodného letiska Schiphol s amsterdamskou hlavnou stanicou. Touto linkou sa do centra mesta dostanete najrýchlejšie. Vlak odchádza asi každých 15 minút.

 

AUTOBUS

Autobusy hromadnej dopravy premávajú z letiska nielen do Amsterdamu ale aj do iných miest. Linka č. 197 a 370 premáva priamo do centra Amsterdamu a do štvrte Amsterdam Zuid.

 

TAXI

Taxík sa dá rezervovať prostredníctvom webovej stránky.

 

AUTOM

Ak sa chcete z letiska dostať autom, môžete si ho prenajať priamo na letisku. Požičanie áut zabezpečujú firmy ako Avis, Budget Rent-A-Car, Europcar Autoverhuur B. V., Hertz a iné. Auto sa odporúča rezervovať dopredu.

 

CK MALKO POLO, s.r.o. prevádzkovateľ portálu letenky.sk nezabezpečuje služby dopravy z letiska a na letisko. Uvedené informácie majú len informatívny charakter.

Vyberte si lacné letenky do Amsterdamu:


Špeciálna ponuka

Kam Odkiaľ Cesta Spoločnosť Konečná cena s taxami
Amsterdam Praha [jednosmerná letenka] Easyjet Airline 61,-  Výber dátumov
Amsterdam Viedeň [jednosmerná letenka] Easyjet Airline 75,-  Výber dátumov
Amsterdam Budapešť [obojsmerná letenka] Easyjet Airline 80,-  Výber dátumov
Ceny sú konečné, zahŕňajú letenku, taxy a poplatok za vystavenie.

« späť

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent